Moti i keq, mbeten pa energji elektrike disa fshatra në Tropojë

Raportohet se në fshatrat Mgull, Vrish, Gdheshtë dhe Pistë ka mungesë të energjisë elektrike.

Moti i keq ka shkaktuar ndërprerjen e energjisë elektrike në disa fshatra në Tropojë.

Lidhur me këtë mësohet se grupet e OSHEE-së po punojnë për riparimin e energjisë elektrike në fshatrat Mgull, Vrish, Gdheshtë dhe Pistë.
Po ashtu bëhet me dije se ekipet e OSHEE-së po punojnë për riparimin dhe kthimin e energjisë elektrike dhe në fshatrat e disa njësive administrative të Bashkisë Kukës.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top