Momenti kur Rita Ora ngatërroi tekstin e këngës së saj në koncert

Momenti kur Rita Ora ngatërroi tekstin e këngës së saj në koncert

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora e kaloi me sportivitet një gabim që lëshoi me tekstin ditë më parë performoi në festivalin “The Mighty Hoopla” në Londër.

Gjatë interpretimit të këngës “Anywhere”, Rita vendosi të zbriste tek publiku për t’i përfshirë ata në interpretim dhe gaboi tekstin e këngës.

Por gjithë këtë lëshim ajo e kaloi duke qeshur.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top