Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi rreth 2 orë e gjysmë në SPAK

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi u paraqit sot në SPAK.

Siç shihet nga pamjet, Peleshi u paraqit i vetëm në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

Mësohet se Peleshi kishte marrë një fletëthirrje për t’u paraqitur në SPAK në orën 10:00 dhe doli prej aty rreth orës 12:30.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top