Miley Cyrus akuzon Liam Hemsworth për tradhëti

Miley Cyrus ka publikuar albumin e saj të tetë në studio, Endless Summer Vacation, dhe tashmë fansat e saj e kanë analizuar dhe konstatuar se Liam Hemsworth e tradhtoi. Në këngën e saj të re “Muddy Feet”, me SZA, Miley përfshin tekste të tilla si, ” Ti mban erën e parfumit që nuk e kam blerë. Tani e di pse i mbyllje perdet. Largohu nga shtëpia ime.”

Një llogari Twitter e fansave të Miley Cyrus duket se mendon se “Cyrus konfirmoi se Liam Hemsworth e tradhtoi disa herë në këngën e saj të re, “Muddy Feet”. Një fans tha: “Miley ishte e acaruar në ” Muddy Feet”. Liam me të vërtetë e bëri atë të çmendur”. Një tjetër fans tha: “A mund ta imagjinoni të jeni Liam dhe të dëgjoni këngën.” Më herët Miley sulmoi Hemsworth me “Flowers”, në të cilin ajo këndon për martesën e tyre të dështuar. Ajo publikoi hitin nr. 1 në shërbimet e transmetimit vetëm disa orë para ditëlindjes së aktorit në janar.

Ish cifti finalizuan divorcin e tyre në janar 2020 pas një viti martesë. Ata u takuan për 10 vjet pasi u njohën në xhirimet e “The Last Song” të vitit 2010. Ata u fejuan për herë të parë në vitin 2012 para se të ndaheshin. Megjithatë, unaza e fejesës së Cyrus u kthye në gishtin e saj në vitin 2016. Më pas dyshja u martuan në një martesë të fshehtë të mbajtur më 23 dhjetor 2018, në Tenesi.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top