Meta pas takimit me Berishën: Çdo kandidat i “primareve’ është edhe i yni

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta pak pas përfundimit të takimit me kryetarin e PD-së Sali Berisha deklaroi se opozita është e bashkuar për ndryshim në zgjedhjet e 14 majit. Ai u shpreh optimist sa i takon rezultateve në 14 maj për këshillat bashkiakë. Meta shtoi se ato do të jenë shumica e opozitës.

“Të zhvendosim monizimin nga Pushteti vendor dhe një herë e përgjithmonë të kthejmë llogaridhënien. Të gjtihë opozitarët janë bashkë për ndryshim. Kandidatët e Primareve janë të mrekullueshëm, të juashtëzakonshëm, nga tropoja në Sarandë janë kandidatë edhe të Partitë së Lirisë.

Rama niset sot drejt Italisë/ Takim me Melonin dhe Presidentin e Senatit

Rama: Unioni i dhomave të tregtisë ka ndihmuar biznesin dhe Shqipërinë

Rama: BE ka nevojë për Ballkanin Perëndimor aq sa ne për të

Sulmuan policinë e Kosovës, mbahet seanca për dy nga të arrestuarit

Procesi i Berlinit, sot zhvillohet Ministeriali i Ministrave të Ekonomisë

Parashikimi i motit: Vranësira dhe kthjellime

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top