Meta optimist: Më 14 maj do të fitojmë në Shkodër

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shprehur optimist për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 14 maj.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Meta ka ndarë një video nga Shkodra, bashkë me kryebashkiakun Bardh Spahia, ku shkruan se më 14 maj shkodranët do i japin fitore koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’.

Postimi i plotë:

 

Ashtu siç isha plotësisht i bindur kur firmosa si President dekretin e zgjedhjeve të 6 Marsit, të njëjtën bindje dhe besim kam tek fitorja e jashtëzakonshme, frymëzuese e Shkodrës më 14 Maj me Kryebashkiakun Bardh Spahia.

Besimplotë për vlerat dhe dashurinë që qytetarët shkodranë kanë për lirinë, demokracinë dhe dinjitetin njerëzor.

 

Bashkë🤝Fitojmë!

KAS vulos vendimin për rezultatin e Rrogozhinës, çfarë do të ndodhë me kutinë e burgut

Letra e 100 studiuesve të huaj kundër mbylljes së Akademisë Albanologjike

Meta: Qeveria ka në krye të agjendës asimilimin e identitetit kombëtar

Ekspertët e OKB-së ngrenë alarmin: ‘Vala toksike’ e ndotjes plastike është duke rrezikuar shëndetin e njerëzve

Plani i ri britanik për emigrantët/ Braverman: Shqiptarët që kalojnë La Manshin do të depërtohen brenda 20 ditësh

Këtë javë pritet miratimi i ligjit të ri për pensionet private, shtohen lehtësitë fiskale

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top