Messi më afër se kurrë rikthimit te Barcelona

Leo Messi pritet të rikthehet në shtëpinë e tij ‘Camp Nou’.

Sipas ‘L’Equipe’, Lionel Messi tani do të largohet nga PSG në fund të sezonit, me marrëdhëniet mes klubit dhe lojtarit të pariparueshëm.

Sipas raportit, Messi dhe shoqëruesit e tij fillimisht kishin rënë dakord të nënshkruanin një zgjatje njëvjeçare me PSG-në, megjithatë, performancat e tyre të fundit e kanë dekurajuar atë nga vazhdimi.

Raportet kanë sugjeruar se Barcelona është e prirur ta rikthejë atë në ‘Camp Nou’ dhe me largimin e tij nga parisienët i afërt, një rikthim mund të jetë shumë mirë në kartat.

Përveç Barçës interesim për yllin argjentinas kanë shfaqur edhe nga Arabia Saudite dhe Amerika.

E bujshme, pas 18 vitesh Igli Tare njofton largimin nga Lazio: “Prej kohësh e kisha menduar këtë zgjedhje”

Video/ Monitorimi i pakuptueshëm i Roshit e shpluhërosja e Sadikut: Sylvinho zbulon planin e tij për të zhytur Moldavinë

Roma, ovacioni drithërues i Olimpico për Jose Mourinho: “Unë do të qendroj këtu”

Tapet i kuq, lot e thumba tifozëve të Veronës për Mbretin Ibrahimovic: lamtumira e një kampioni

Fjalët e Silvio Berlusconi pas shtrimit të gjatë në spital: “Kurrë nuk pata frikë”

Real Madrid, lamtumira zyrtare e Karim Benzema: “Një prej legjendave të mëdha”

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top