Meghan Markle turpëron Princ Harry-n mes miqve, shkak bëhet ky pseudonim me të cilin e thirri

Ashtu si shumica e çifteve edhe Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle me sa duket kanë pseudonime private për njëri-tjetrin, që i përdorin pas dyerve të mbyllura.

Por ndonjëherë padashur ndodh që këto pseudonime të zbulohen edhe për të tjerët, siç ka vepruar Meghan, duke e bërë të ndjehet i tallur Princ Harry-n nga miqtë e tij të ngushtë që e dëgjuan.

Kjo ndodhi kur Harry mori pjesë në “Late Late Show” me moderatorin James Corden, në LA. Gjatë show-t moderatori në një video-call lidhet me Meghan dhe kur kjo e fundit shikon Harryn në sfond, pyet: “Haz, si po shkon turneu në LA?”

Më vonë James, një shok i Harrit, u tall me të: “Haz! Nuk e dija që të thërrisnin Haz!”, për të cilën Harry u përgjigj: “Epo ti nuk je gruaja ime që ta dish”.

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top