Reagimi i Taynas kur ia hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit

Artistja shqiptare, Tayna, së fundmi është ballafaquar me një situatë interesante në Gjermani.

Teksa po perfomonte dikush nga publiku i hodhi të brendshmet në skenë.

Këngëtarja në një moment i mori dhe i hodhi në drejtim të turmës që po e ndjeknin.

Ndërsa, videon e ka postuar vet artistja teksa ka shkruar: I ki do pa brekë e do tjera pa jelek.

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Khloé Kardashian flet për betejën me kancerin e lëkurës

Ariana Grande bën kërkesën për divorc nga Dalton Gomez

Angelina Jolie i drejtohet ndjekësve shqip

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top