Matura Shtetërore 2024/ Dalin pas 15 minutash tezat e lëndëve me zgjedhje

Janë publikuar tezat e provimit të fundit të maturës, lendët me zgjedhje. Siç ka ndodhur edhe me provimet e tjera, në rrjet janë publikuar pas 15 minutash nga nisja teza e ekonomisë, më pas e fizikës, biologjisë dhe qytetarisë.

Maturantët sot mbyllin provimet, duke u përgatitur për shkollën e lartë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top