Marigona konfirmon shtatzëninë, çifti prindër për herë të dytë

Marigona Krasniqi dhe Robini, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Marigona e konfirmoi shtazëninë me një postim së bashku me bashkëshortin.

Ajo tregon se aktualisht është në muajin e katërt.

Mayson së shpejti do të bëhet vëllai i madh për një motër ose një vëlla, pasi gjininë ende nuk e kanë bërë publike.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top