Makina rrëshket dhe përfundon në përrua, shpëtojnë mrekullisht dy vajza

Dy të reja kanë shpëtuar mrekullisht pasi mjeti i tyre është përmbysur dhe ka përfunduar në përrua. Mësohet se dy vajza, identiteti i të cilave ende nuk dihet, po udhëtonin drejt Kishës së Laçit kur autovetura e tyre ka rrëshkitur. Nga rrëshkitja mjeti ka dalë nga rruga dhe është përmbysur sipër një përroi.

 

Lojtës Videosh

Fatmirësisht vajzat kanë shpëtuar me lëndime të lehta dhe janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit. Në vendngjarje ndodhen policia dhe grupi hetimor.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top