Makina cope e çikë, pamje nga aksidenti i rëndë në Sauk (FOTO)

Një aksident ka ndodhur para disa minutash në unazën e madhe të Tiranës pranë mbikalimit të TEG. Burime nga policia bëjnë me dije se një makinë e cila vinte nga Elbasani, ka rënë nga mbikalimi. Nga të dhënat e para dyshohet se një grua ka humbur jetën ndërsa ka edhe të plagosur. Në rrjetet sociale janë shpërndarë pamje nga ngjarja e rëndë. Pritet më shumë informacion nga Policia e Shtetit.

Basha pret delegacionin nga Ukraina, “harron” bluzën si Zelensky

Euro zbret pranë kufirit të 106 lekëve, prek nivelin më të ulët në një muaj ndaj Lekut

Turizmi, hotelet po i rrisin të ardhurat më shpejt se restorantet

Balla i përgjigjet Berishës: Prokuroria dhe Gjykata konfirmuan numrat e Policisë

Berisha shigjeton Alibeajn “Do votojë rritjen e rrogës së bashkëshortes”

Korreshi shkon në Kuvend me bukë misri dhe kos

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top