Madonna konfirmon romancën me Josh Popper

Madonna ka konfirmuar së fundmi romancën me të dashurin e saj të ri Josh Popper. Përmes rrjetit social, Instagram, këngëtarja “Like A Prayer” postoi një foto të saj duke puthur atletit. “Vrasësit që po festojnë”, ka shkruar ajo foton, në të cilën ishte veshur si mbretëresha Ester në një festë.

Madonna kohët e fundit i dha fund me Darnell, 23 vjeç, me të cilin u lidh në shtator. Dyshja u takuan në një fotosesion menjëherë pasi këngëtarja u nda vitin e kaluar nga 28-vjeçari Ahlamalik Williams, kërcimtari rezervë me të cilin ajo kishte një lidhje trevjeçare. Pasi ajo kërkoi kohë për romancën e saj me Darnell, ai me sa duket vazhdoi me dikë më afër moshës së tij, tha një burim së fundmi për Page Six.

Këngëtarja kohët e fundit u bë tituj për fytyrën e saj “të fryrë” në Grammy, për të cilën muajin e kaluar pretendoi se tani ka rënë dhe ajo është kthyer në pamjen e saj. “Shikoni sa e lezetshme jam tani që ënjtja nga operacioni është ulur. , shkroi ajo në Twitter muajin e kaluar. Kjo shaka erdhi disa javë pasi pamja e saj u bë temë diskutimi kur u ngjit në skenë për të prezantuar Kim Petras.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top