Luizi për rojën e vrarë: Një pjesë të parave që i fitoj këtu, do t’i ndaj për familjen e tij

Luiz Ejlli, një nga konkurrentët kryesorë për të fituar spektaklin Big Brother ka folur pak çaste pasi banorët e mësuan se është vrarë roja e objektit Top Channel.

Ai, mes lotësh tregoi se e kishte njohur rojën, ndërsa ngushëlloi familjen.

Por, jo vetëm kaq. Ejlli deklaroi se çfarëdo që fiton nga ky spektakël, cilado qoftë shuma që do ta marrë, një pjesë do ta dhurojë për familjen e të ndjerit.

Ky gjest mori lëvdata nga prezantuesja Osmani dhe publiku i pranishëm.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top