Luizi për Antonetën: Më uli me komentin që bëri kur hyri

Luizin e ka prekur shumë komenti i Antonetës, që kur hyri tha se në shtëpinë e Big Brother mund të qëndrosh gjatë vetëm nëse përdor dy strategji, të bëhesh çift ose të ndash çifte.

Teksa po konsumonte kafen e mëngjesit me Qetsorin, Luizi tha se me atë koment ajo po e ul atë, si lojtar. Ai madje preku edhe debatin që Antoneta pati me Shpatin dhe Nitën, të cilin sërish e cilësoi të shëmtuar.

Luizi tha se Shpati mund të dalë nga shtëpia e Big Brother dhe nëse ai shpëton këtë të shtunë, do dalë në nominimin e radhës.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top