Luizi ia bën të qartë Efit: Kiarën e dua në finale, ty do të të nxjerr keq

Në një bisedë mes banorësh, Luizi u shpreh se ai do të luaj dhe të çoj Kiarën në finale.

 

Ai i’a tha Efit në sy që do ta sulmojë e do ta nxjerrë keq, por pa përfshirë gjërat personale që ajo ka jashtë shtëpisë.

Luizi tha se Efi është duke e shfrytëzuar për lojë dhe këtë gjë e ka të sigurt.

Sipas tij shoqëria nuk duhet të ngatërrohet me lojën, por do shihet jashtë.

Efi nga ana tjetër u shpreh se pasi hyri në shtëpi e pati të vështirë të ndante shoqërinë nga loja, ndaj edhe sjellja e Luizit e preku.

Ajo shtoi se e ka problem faktin të debatoj e të lëndohet nga dikush e më pas të sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top