Loredana zbulon se si nisi e gjithë romanca me Karim Adeyemi

Në korrik, Loredana ndau disa foto në Instagram me të dashurin e saj të ri Karim Adeyemi, një futbollist 21-vjeçar i Borussia Dortmund.

Në fillim, Loredana vetëm la të kuptohet për një dashuri të re, duke tërhequr fansat e saj në Instagram me disa foto nga një pushim romantik në Firence. Por pak ditë më vonë patëm një fytyrë: E përqafuar pranë tij, Loredana na tregoi se zemra i rreh për Karim Adejemi. Sipas “Transfermarkt”, sulmuesi aktualisht kap vlerën e 40 milionë eurove si lojtar. Të dy eksploruan Toskanën, Itali, me një skuter.

Ajo që tingëllon kaq romantike nisi mjaft me pengesa, siç zbuloi reper[ja në një intervistë për “Deutschrap ideal”.

Futbollisti i ka dërguar një mesazh direkt në Instagram. Por ai nuk mundi t’i bënte përshtypje 28-vjeçares: “Nuk u përgjigja. Mendova se isha diçka më e mirë dhe ai ishte shumë i ri, çfarë po mendonte?”

Pak më vonë, kur ishte në një hotel në Dyseldorf, ishte e uritur dhe donte të merrte një qebap. Pikërisht në atë moment 21-vjeçari i shkruan sërish dhe e pyeti “Çfarë po bën?”, ku të dy u takuan për të dalë për qebap. Mirëpo Loredana ia ka bërë të qartë futbollistit se nuk ka qenë takim. Adeyemi i tha shumë, por reperja mezi u përqendrua në bisedë sepse ishte shumë e uritur. “Nuk e kam menduar shumë, ishte në të vërtetë vetëm për qebapin. Pasi u ngopa, kuptova “Dreqin, kam një djalë të mirë që është ulur pranë meje që është qesharak dhe me të cilin shkoj mirë”. /Prive.al

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top