LAJMI I FUNDIT/ Gjykata tërhiqet për vendim të ndërmjetëm

Gjykata e Apelit terhiqet per vendim te ndermjetem.

Kjo, për t’u shprehur për kërkesën paraprake të bërë nga Ivi Kaso, për mos-legjitimimin e grupit të Enkelejd Alibeajt.

 

Kaso kërkoi qe te mos legjitimohet grupimi i Enkelejd Alibejat dhe te rrezohet kerkese padia.

Po e pranoi gjykata kerkesen e Ivi Kasos mbetet ne fuqi vendimi i Agron Zhukrit në shkallë të parë, në favor të Sali Berishës.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top