LAJMI I FUNDIT/ Gjykata tërhiqet për vendim të ndërmjetëm

Gjykata e Apelit terhiqet per vendim te ndermjetem.

Kjo, për t’u shprehur për kërkesën paraprake të bërë nga Ivi Kaso, për mos-legjitimimin e grupit të Enkelejd Alibeajt.

 

Kaso kërkoi qe te mos legjitimohet grupimi i Enkelejd Alibejat dhe te rrezohet kerkese padia.

Po e pranoi gjykata kerkesen e Ivi Kasos mbetet ne fuqi vendimi i Agron Zhukrit në shkallë të parë, në favor të Sali Berishës.

Rama niset sot drejt Italisë/ Takim me Melonin dhe Presidentin e Senatit

Rama: Unioni i dhomave të tregtisë ka ndihmuar biznesin dhe Shqipërinë

Rama: BE ka nevojë për Ballkanin Perëndimor aq sa ne për të

Sulmuan policinë e Kosovës, mbahet seanca për dy nga të arrestuarit

Procesi i Berlinit, sot zhvillohet Ministeriali i Ministrave të Ekonomisë

Parashikimi i motit: Vranësira dhe kthjellime

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top