Ky është banori që u eliminua mbrëmë nga ‘Big Brother VIP Albania’

Kanë mbetur pak javë nga finalja e madhe e 6 majit.

Mbrëmë ishte edhe eliminimi i radhës.

Kiara, Efi, Qetsori, Lorenci dhe Gerti ishin në nominim.

Gerti është eliminuar nga “Big Brother VIP Albania”.

Ndryshe, Bledi, Ronaldo, Efi dhe Kiara u rikthyen në “BBVA” si më të votuarit.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top