Kuvendi miraton edhe komisionin “Xhafa”

Kuvendi miratoi me 73 vota pro dhe 7 kundër përbërjen e Komisionit Antikorrupsion. Kryetar i ketij komisioni do te jete Fatmir Xhafaj. Anetaret jane drejtuesit e komisioneve te tjera te perhershme parlamentare. Edhe ne kete komision opozita ka deklaruar qe nuk do te marre pjese, ndersa e sheh si perpjekje te mazhorances per te kapur me tej institucionet e drejtesise.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top