‘Kush ishte ky i dashuri jot? Egla i përgjigjet pyetjes së Ledionit

Moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët e Big Brother VIP, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj kanë darkuar mbrëmë me banorët.

Teksa Egla i ‘kritikoi’ se pse nuk ka hyrë një burrë ‘për së mbari’ në këtë edicion, Ledioni e pyeti aktoren për të dashurin.

Por ajo i tha se nuk do e merrni vesh kurrë.

Egla: Si nuk futët në këtë edicion një burrë për së mbari

Ledjoni: Po kush ishte ky i dashuri yt, a e kishe një dashur jashtë

Egla: Po ti i ha të gjitha ato që dëgjon Brenda, të bëfshin mirë

Ledjoni: Paske gënjyer domethënë

Egla: nuk do e merrni dot vesh kurrë të vërtetën. Si nuk na futët një burrë

Ledjoni: Ka kohë, ka kohë

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top