Kursi i këmbimit valutor për këtë të premte

Në tregun e këmbimit valutor sot euro do blihet me 104.8 lekë dhe do shitet me 105.5 lekë, ndërsa një dollar amerikan blihet me 98.5 lekë dhe shitet me 99.5 lekë.

Franga zvicerane do blihet me 108.2 lekë dhe do shitet me 109.2 lekë, ndërkohë paundi britanik do të blihet me 119.5 lekë dhe do të shitet me 120.8 lekë.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top