Kursi i këmbimit valutor për këtë të premte

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të blihet me 103.5 lekë dhe do të shitet me 104.2 lekë, ndërsa një dollar amerikan blihet me 95 lekë dhe shitet me 96 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 120.2 lekë dhe do shitet me 121.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109 lekë dhe do shitet 104.2 lekë.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top