Kursi i këmbimit valutor për këtë të mërkurë

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të blihet me 99.8 lekë dhe do të shitet me 100.6 lekë, ndërsa një dollar do blihet me 92.7 lekë dhe do shitet me 93.7 lekë.

Franga zvicerane do blihet me 103 lekë dhe do shitet me 104 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 118 lekë dhe do shitet me 119 lekë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top