Kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu paraqitet në SPAK

Kryetari i bashkisë Lezhës, Pjerin Ndreu është parqitur mëngjesin e sotëm në Strukturën e Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar.

Ende nuk dihen detaje lidhur me çështjen për të cilën Ndreu është thirrur nga prokurorët e SPAK.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top