Regjistrimi i fraksionit të vulës në KQZ, Celibashi: Afati për PD skadon sonte në mesnatë

KQZ ka miratuar sot miratuar listën e anëtarëve të KZAZ-ve pavaresisht se nuk e ka regjistruar ende Partine Demokratike si subjekt ne zgjedhjet e 14 majit. Gjatë një komunikimi me mediat sot kryetari i KQZ, Ilirjan Celibashi, tha se afati për Partinë Demokratike të fraksionit të vulës, që të sjellin deklaratën me firmën e Lulzim Bashës, skadon sonte në mesnatë. Ai tha se vendimarrja e KQZ do të bëhet publike pas skaadimit të këtij afati. Regjistrimin ne zgjedhje e pretendon edhe grupimi i Sali Berishës, por deri më tani i është mohuar nga KQZ-ja pas vendimit të Gjykatës së Apelit.

Përqafuar me Albert Halilaj, Majko shijon suksesin e fushatës në Kukës

Nacional media në mbështetje të përjetshme me popullin Shqiptar të Kosovës

Sot homazhe në Tiranë në nder të Afrim Bunjakut që u vra në Kosovë

Zgjedhjet në Kukës, Rama publikon rezultatet: Kandidati i PS ka avantazh të pakthyeshëm

Parashikimi i motit: Vijojnë reshjet e shiut dhe vranësirat

Gara për Kukësin/ Vijon numërimi i fletëve, kandidati i PS-së shkëputet nga kundërshtari

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top