Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

Në premierën e sezonit 4 të së enjtes të “The Kardashians” në Hulu, Kourtney tha disa fjalë të ashpra për Kim.

Gjatë një debati, Kim e pyeti motrën e saj më të madhe nëse ishte e lumtur. Kourtney u përgjigj: “Po, por kur nuk jam në kontakt me ty. Jam e lumtur kur jam larg jush djema. Sidomos larg teje.”

Deklarata e saj erdhi pas një diskutimi rreth dasmës luksoze italiane të Kourtney me bateristin e Blink-182, Travis Barker, në maj 2022, ku nusja kishte veshur një fustan mini Dolce & Gabbana.

“Ti e pe këtë gjë që ishte e imja dhe nuk ishte e jotja, dhe e deshe,” i tha Kourtney Kim gjatë bisedës së tyre për martesën e saj. Kim u hakmor duke kritikuar stilin në dasmë. “Nuk ishte aq origjinale. Kourtney kritikoi motrën e saj më të vogël se ishte shumë “egoiste” .

“Ti po flet për detajet sepse kjo është gjithçka që mendja juaj egoiste mund të mendojë. Nuk mund të durosh që dikush tjetër të jetë në qendër të vëmendjes,” vazhdoi ajo. “Ti erdhe në dasmën time, nuk mund të ishe e lumtur, u ankove që nga momenti kur mbërrite deri në momentin kur u largove. Nuk mund të ishe e lumtur për mua, nuk mund të ishe e lumtur që isha në qendër të vëmendjes. ””

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top