Koncensioni i Sterilizimit/ SPAK merr në pyetje Ilir Rrapajn dhe Klodian Rrjepajn

Agjentet e Byrosë Kombëtare të Hetimit po marrin në pyetje personat nën hetim për vjedhjen në koncensionin e Sterilizimit. Sot po merren në pyetje në ambientet e SPAK Ilir Rrapaj dhe Klodian Rrjepaj.

Aktualisht në burg po pyetet Klodian Rjepaj.

Kujtojmë se për sterilizimin janë nën masën e arrestit me burg Rjepaj e Rrapaj, dy persona të tjerë janë nën masën e sigurisë “Arrest shtëpie” dhe 4 të tjerë nën masën “Detyrim paraqitje”.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top