Kira i rrëfehet Oltës: Kam tre muaj që diçka e kam mbajtur përbrenda

Ditë jo të lehta ato të Kiarës që ndodhet në nominim me Oltën për të dalë natën e së shtunës.

Mbrëmë vajzat kanë festuar dhe kanë pirë e ndoshta për këtë arsye kanë thënë gjëra që “esëll” nuk do ta bënin.

Në një bisedë me Oltën,Kiara i thotë asaj se ka shumë gjëra të rëndësishme për të folur jashtë..”Dhe do ta kuptosh që kam që tre muaj që diçka e kam mbajt përbrenda.”u shpreh ajo.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top