Kim takon Ilir Metën në selinë e PL-së

Pasi zhvilloi takimin me Damian Gjiknurin dhe Enkelejd Alibeajn ku diskutoi për veprimtarinë politike në vend, ambasadorja amerikane Yuri Kim ka shkuar në selinë e PL-së për të folur me kryetarin e saj Ilir Metën.

Gjatë këtyre takimeve mendohet se tema kryesore kanë qenë zgjedhjet e 14 majit.

Përqafuar me Albert Halilaj, Majko shijon suksesin e fushatës në Kukës

Nacional media në mbështetje të përjetshme me popullin Shqiptar të Kosovës

Sot homazhe në Tiranë në nder të Afrim Bunjakut që u vra në Kosovë

Zgjedhjet në Kukës, Rama publikon rezultatet: Kandidati i PS ka avantazh të pakthyeshëm

Parashikimi i motit: Vijojnë reshjet e shiut dhe vranësirat

Gara për Kukësin/ Vijon numërimi i fletëve, kandidati i PS-së shkëputet nga kundërshtari

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top