Kim Kardashian shpjegoi pse ajo dhe Tristan Thompson janë kaq të afërt

Kim Kardashian shpjegoi pse ajo dhe Tristan Thompson janë kaq të afërt pavarësisht historisë së tij me Khloé
“Kur më pa që po luftoja me fëmijët e mi, u ngrit. Ai filloi të shfaqej në lojëra, ai e merr Saint, e çon në darkë, “tha Kim për Tristan.

Khloé dhe Tristan u takuan midis 2016 dhe 2021 dhe mirëpritën vajzën e tyre të parë, True, në vitin 2018. Ai u kap duke e tradhtuar atë shumë herë gjatë marrëdhënies së tyre të turbullt.Megjithatë, Kim ka mbetur shumë e afërt me Tristanin dhe ka bërë disa paraqitje publike me të edhe pasi skandali i tij i atësisë e la Khloé-n “të traumatizuar”.

Në episodin e kësaj jave të The Kardashians, Kim pyetet nga një producent jashtë kameras, “Ku është marrëdhënia juaj me Tristan?”

Menjëherë duke pritur reagimin e shikuesve në shtëpi, Kim përgjigjet: “Uh, unë e di që ju do të më urreni për këtë, dhe do të na urreni dhe do të mendoni se është Khloé çfarëdo qoftë,” përpara se të vazhdojë të përshkruajë Tristanin si “Një mik kaq i mirë.”

“Ai është një mik kaq i mirë dhe është një baba aq i mirë, por ai thjesht nuk mund ta merrte atë në atë fushë, si për shembull, të qenit një i dashur besnik,” thotë ajo.
Kim vazhdon të tregojë se Tristan “u ngrit” dhe e ndihmoi atë kur e pa atë “duke luftuar” me fëmijët e saj, domethënë pasi u nda nga ish-i i saj, Kanye West.

Kim paraqiti kërkesën për divorc nga Ye – me të cilin ka katër fëmijë – në shkurt 2021. Fillimisht gjërat mbetën miqësore mes tyre, por ata përfundimisht u përplasën pasi Ye kritikoi vazhdimisht stilin e saj të prindërimit dhe marrëdhënien e saj të re me Pete Davidson, e cila zgjati nëntë muaj. . Pas një beteje të zgjatur publike, divorci u finalizua përfundimisht në nëntor 2022.

“Dhe [ai] gjithmonë do të vijë në mbrojtjen time – veçanërisht nëse ka të bëjë me mua dhe ish-in tim. Dhe këtë nuk e kam harruar kurrë”, shton ajo. “Pra, është sikur, unë kurrë nuk do të flak dikë dhe do të veproj sikur nuk mendoj se ai mund të rritet dhe të evoluojë.”

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top