Kiara pas debatit me Efin: Ajo e ka bërë për followers

Kiara dhe Efi, kanë debatuar mbrëmë ashpër me njëra-tjetrën.

Pas përfundimit të spektaklit, Kiara ka biseduar me Ronaldon.

Ajo u shpreh se zhgënjimi ishte i madh, prandaj erdhi deri aty debati, por që nuk e ka dashur një gjë të tillë.

Moderatorja tha se ajo e ka bërë për followersa.

Efi gjithashtu mbrëmë shpërtheu në lot teksa u shpreh e zhgënjyer nga Kiara dhe ndryshimi i saj.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top