Khaby Lame në jurinë e Italia’s Got Talent

Edicioni i ri i Italia’s Got Talent, është gati të mbërrijë dhe do të sjellë me vete lajme të reja. Mes tyre sigurisht që nuk mund të mungonte Khaby Lame!

Me 154 milionë ndjekësit e tij në TikTok dhe 80 në Instagram, krijuesi i përmbajtjes ka fituar një vend të respektueshëm në talent show dhe pikërisht në juri, ku do të ulet dhe do të gjykojë garuesit përkrah veteranëve tashmë Frank Matano dhe Mara Maionchi.

Lajmet sigurisht që nuk mbarojnë. Gjyqtari i katërt nuk do të jetë askush tjetër përveç yllit Elettra Lamborghini ndërsa Lodovica Comello nuk do të jetë më në krye.

Pajtohet Kim dhe Kourtney Kardashian

Debate mes JLo dhe Ben Affleck, shkak aktorja?

Arrestohet një person për vrasjen e Tupac Shakur

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis shfaqen në publik pas kritikave

Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

Ndahet nga jeta Dumbledore, ylli i Harry Potter

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top