Këto janë tri opsionet e Realit për ta zëvendësuar Benzeman

Karim Benzema po shkon drejt fundit të karrierës së tij.

Përkundër moshës, ai është mjaft i rëndësishëm për Real Madridin.

Megjithatë, “Los Blancos” po shqyrtojnë opsionet për zëvendësimin e sulmuesit francez.

Kylian Mbappe, Goncalo Ramos dhe Richarlison janë tri opsionet e klubit madrilen.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top