Kendall Jenner nxit spekulimet për romancë me Bad Bunny

Kendall Jenner u pa duke kërcyer në Coachella gjatë performancës së të dashurit të saj të përfolur, Bad Bunny. Në një video të shpërndarë në TikTok, supermodelja mund të shihet duke kërcyer, ndërsa këngëtari – i lindur Benito Antonio Martínez Ocasio – performoi “Depués de la Playa”.

Dalja e saj vjen më shumë se dy javë pasi ajo dhe Bad Bunny thuhet se u panë “duke u puthur” gjatë një takimi darke në Los Angeles. Ata ndezën për herë të parë thashethemet për lidhje në shkurt kur u panë duke u larguar nga i njëjti restorant Beverly Hills përmes daljeve të veçanta.Justin Bieber dhe gruaja e tij, Hailey, ishin gjithashtu të pranishëm në restorant.

Romanca e re e supozuar e Jenner me Bunny erdhi disa muaj pasi ajo dhe ish-i Devin Booker u larguan përgjithmonë në fund të vitit të kaluar. Pasi u shfaq lajmi se modelja ishte ndarë nga lojtari i NBA-së, 26 vjeç, ai e hoqi Kendall nga miqtë në Instagram. Fansat më pas e akuzuan artistin se sulmoi Devin në këngën e re të Eladio Carrión, “Coco Chanel”.”Dielli i Puerto Rikos është më i ngrohtë se ai në Phoenix”, këndoi reperi.Booker iu përgjigj diss-it, duke komentuar në një faqe fansash, “Ai u shqetësua përsëri për një njeri tjetër”.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top