Këmbimi valutor për këtë të premte, 7 qershor

Këtë të premte, në tregun e këmbimit valutor shqiptar, monedha evropiane euro do të blihet me 100 lekë dhe do të shitet me 100.7 lekë. Ndërkohë një dollar do të blihet me 91.8 lekë dhe do të shitet me 92.7 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 117 lekë dhe do të shitet me 117.9 lekë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top