Këmbimi valutor për këtë të mërkurë

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot euro do të bihet me 103.5 lekë dhe do të shitet me 104.1 lekë, ndërsa një dollar amerikan do blihet me 94.7 lekë dhe do shitet me 95. 5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 120.8 lekë dhe do shitet me 121.7 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 107.5 lekë dhe do shitet me 108.4 lekë.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top