Këmbimi valutor për këtë të martë

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 106.4 lekë dhe do të shitet me 107.3 lekë. Euro do blihet me 114 lekë dhe do shitet me 114.6 lekë. Franga zvicerane do blihet me 113.9 lekë dhe do shitet me 115 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 129.8 lekë dhe do shitet me 131 lekë.

Saimir Tahiri do të jetë i lirë të lëvizë nga shtëpia

Lirimi i Tahirit/ avokati: Plotësoi 5 kushte për t’u liruar, bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore

Berisha zbulon sloganin e ri/ “Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”

Nga problemet shëndetësore të gruas te kujdesi për fëmijët, çfarë e nxorri Tahirin nga qelia

Arsyeja/ Pse u lirua nga qelia Saimir Tahiri?

1 orë në SPAK/ Noka: Do më shihni shpesh në këto dyer

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top