Këmbimi valutor për këtë të hënë

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan blihet me 99.9 lekë dhe shitet me 100.8 lekë. Paundi britanik do të blihet me 121 lekë dhe do të shitet me 122 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro blihet me 105.3 lekë dhe shitet me 106 lekë, ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 110.2 lekë dhe do shitet me 111.2 lekë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top