Këmbimi valutor për këtë të enjte/ 13 prill 2023

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar këtë të enjte një dollar amerikan do të blihet me 102.5 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë. Monedha evropiane do të blihet me 112.8 lekë dhe do të shitet me 113.4 lekë. Ndërkohë paundi britanik do blihet me 127.6 lekë dhe do shitet me 128.8 lekë.

Franga zvicerane sot do blihet me 113.8 lekë dhe do shitet me 114.7 lekë.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top