Këmbimi valutor për këtë fillim jave

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një euro blihet me 104 lekë dhe do shitet me 104.8 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 107.2 lekë dhe shitet me 108.5 lekë.

Dollari amerikan blihet me 97.4 lekë dhe shitet me 98.4 lekë, ndërkohë paundi britanik do blihet me 118.4 lekë dhe do shitet me 120 lekë.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top