Këmbimi valutor për këtë fillim jave

Në tregun e këmbimit valutor sot euro do të blihet me 103.4 lekë dhe do të shitet me 104.1 lekë, ndërsa një dollar amerikan do blihet me 94.5 lekë dhe do shitet me 95.4 lekë.

Paundi britanik do blihet me 121.1 lekë dhe do shitet me 122 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 107.3 lekë dhe do shitet me 108.1 lekë.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top