Këmbimi valutor për këtë 24 mars

Tregu i këmbimit valutor ka reflektuar pak ndryshime këtë të premte. Sot një dollar amerikan do të blihet me 105.2 lekë dhe do të shitet me 106.2 lekë. Euro sot do blihet me 114 lekë dhe do shitet me 114.6 lekë. Ndërkohë, paundi britanik do të blihet me 128.7 lekë dhe do shitet me 130 lekë.

Franga zvicerane do blihet me 114.2 lekë dhe do shitet me 115.2 lekë.

 

Lirimi i Tahirit/ avokati: Plotësoi 5 kushte për t’u liruar, bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore

Berisha zbulon sloganin e ri/ “Pa zgjedhje të lira, nuk ka zgjidhje”

Nga problemet shëndetësore të gruas te kujdesi për fëmijët, çfarë e nxorri Tahirin nga qelia

Arsyeja/ Pse u lirua nga qelia Saimir Tahiri?

1 orë në SPAK/ Noka: Do më shihni shpesh në këto dyer

Saimir Tahiri lë qelinë, do të kryejë pjesën e mbetur të dënimit në shtëpi

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top