Këmbimi valutor për ditën e sotme

Në tregun e këmbimit valutor sot euro do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë, ndërsa një dollar amerikan do blihet me 94.9 lekë dhe do shitet me 95.9 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 119.8 lekë dhe do shitet me 121 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 110 lekë dhe do shitet me 111 lekë.

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top