Këmbimi valutor për ditën e hënë, 22 prill

Këtë të hënë, më 22 prill 2024, euro blihet me 100.9 lekë dhe shitet 101.6 lekë. Dollari amerikan blihet me 94.6 lekë dhe shitet me 95.5 lekë.

Paundi britanik blihet me 116.9 lekë dhe shitet me 118 lekë. Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.5 lekë, ndërsa në shitje me 69.8 lekë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top