Këmbimi valutor për 15 Mars 2023/ Vijojnë rënia e monedhave të huaja

Këtë të mërkurë, më 15 mars 2023, dollari amerikan blihet me 106.2 lekë dhe shitet me 107.3 lekë. Euro vazhdon të jetë në nivelet më të ulëta. Sot një euro do blihet me 114 lekë dhe do shitet me 114.6 lekë.

Franga zvicerane do blihet me 115.5 lekë dhe do shitet 116.5 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 128.6 lekë dhe do shitet me 130 lekë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top