Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro sot

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 102.9 lekë dhe shitet me 103.9 lekë.

Monedha evropiane sot blihet me 112.6 lekë dhe shitet me 113.3 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane blihet me 113.4 lekë dhe shitet me 114.33 lekë. Ndërsa paundi britanik blihet me 127.7 dhe shitet me 128.7 lekë.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top