Kejvina ‘kapet’ sërish me Kiarën, ironizon mbështetjen e saj për Luizin pas daljes nga ‘BBVA’

Kejvina Kthella pasi u përjashtua nga “BBVA” ka bërë deklarata të shumta për disa nga banorët.

Modelja ka përkrahur Luizin, dhe e ka “ironizuar” Kiarën, madje e ka quajtur edhe fallse.

Kiara u eliminua të shtunën dhe pas daljes e ka mbështetur Luizin edhe më shumë se brenda shtëpisë.

Kejvina nuk ka humbur kohë dhe sërish është kapur për të.

Ajo e ka “ironizuar” mbështetjen e saj ndaj Luizit.

“Me luaneshat, kur dola jashtë e kuptova sa të mira janë, ju dua. Jam me ju luaneshat e mija, vazhdoni kështu, etj etj.”, ka shkruar modelja referuar fjalëve të Kiarës.

Ryan Gosling flet për raportin me Eva Mendes

Megan Fox dhe reperi shfaqen në publik pas aludimeve për ndarje

Al Pacino baba për herë të katërt në moshën 82-vjeçare

Arnold Schwarzenegger reagon ndaj largimit të Bruce Willis nga aktrimi

Detaje nga romanca e Kylie Jenner me aktorin

Lana Del Rey rikthehet në skenë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top