Kaq e pat: Getinjo dhe Vivieni heqin njëri-tjetrin nga Instagrami

Duket se dashuria mes Getinjos dhe Vivien që lulëzoi brenda Big Brother VIP Kosova ka marrë fund.

Dyshimet për këtë i ka shtuar një veprim i të dyve.

Këngëtari e ka hequr Vivin nga ndjekësit në Instagram.

Njëjtë ka bërë edhe Viviv me Getinjon.

Të dy kanë pasur debate dhe mospajtime edhe sa ishte brenda shtëpisë së BBVK-së.

Kjo është një bisedë mes tyre sa ishin të izoluar në shtëpi.

Getinjo: “Je shumë fake. Më ke thyer. Në raportin mashkull femër e di që mashkulli është gjithmonë fajtor. Por në këtë rast kam dëshmitar.”

Vivien: “Nuk ta lejoj të më shkelësh. Se kam respekt për vetën time. Se je ti nervoz të gjithë jemi nervoz. Gjithmonë të kam ardhur me të mira. Një fjalë me të thënë ti kthehesh e rrotullohesh.” Ka thënë Vivi ndërsa reperi duket se i ka vënë kapakun përfundimisht kësaj marrëdhënie.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top